E-TİCARET HİZMETLERİ

Ülkemizde İnternet alışverişi çok yaygınlaştı. Ve E-Ticaret yapan kişiler ciddi gelirler kazanmaya başladı. BCS Bilişim E-Ticaret sistemlerinde sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için en güncel ve basit ara yüzlü altyapıları kullanıyor. Bir şirketin geliştirdiği yazılım mı? Yoksa bütün dünyanın geliştirdiği bir e-ticaret alt yapısı mı? Karar vermek çok kolay… Aylık, yılık altyapı kirası ödemeyeceğiniz bu sistemler ile dijital ortamda satışlarınızı artıracaksınız! Web sitenizin kontrolü tamamen sizin elinizde olacak. BCS Bilişim hizmetleri e-ticaret altyapısı olarak OpenCart, WordPress altyapıları tercih ediyor. Ücretsiz teknik destek hizmetimiz sayesinde sorun çıkması halinde sizlere destek sunuyoruz.

 
E-Ticaret Sitesi

Firmanıza Yakışan Bir E-Ticaret Sitesi Hazırlayalım

Dijital ortamda firmanızı en iyi şekilde temsil edecek web sitenizi tasarlayalım. Türkçe ve mobil uyumlu ara yüzler ile web sitenizi kolaylık ile yönetebileceksiniz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptığımız tasarımlar ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız! Artık web sitesi olmayan işler geri planda kalıyor. 

E-Ticaret Sektörü Her Geçen Gün Büyüyor

Türkiye’de bu yıl 16-74 yaş arasında ki kişilerin internet kullanım oranı yüzde 82,60’a ulaştı. İnternet kullanımının artışı sayesinde artık satış oranlarınızı artıracaksınız! Kullanıcıların yüzde 45’i internet alışverişi yapıyor. Size kuracağımız mükemmel tasarımlar ile dijital dünyada ki yerinizi alın!

E-Ticaret Sektörü Her Geçen Gün Büyüyor
Neden WordPress

Neden WordPress ?

Günümüzde internet sitelerinin üçte birinden fazlası WordPress altyapısını kullanır. Müşterilerimize kolay arayüzlü web site sunabilmek için BCS bilişim olarak bizde wordpress tercih ediyoruz. WordPress yenilikçi olduğu için web siteleriniz güncel kalıyor. 

Web Site Paketleri Ve Teklif Formu

Web Sitesi Paketleri Arasından Tercih Yapın Web Sitenizi Hemen Kuralım.
Özel tasarlanmış bir web site istiyorsanız lütfen Web Site Fiyat Teklifi Formunu doldurup bize iletin. En kısa süre içerisinde sizlere teklifinizi hazırlayıp size sunacağız. 

MESAJINIZI BIRAKIN!

Merak ettiğiniz konularla ilgili mesajınızı yazıp lütfen gönderin. *