SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO hizmetlerimiz web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkmasını sağlar ve site ziyaretçi sayısını artırmaktadır. Web site hazırlarken kapsamlı bir SEO çalışması çok önemlidir. İçerikler, makaleler, sayfalar tamamen uyumlu ve optimize hazırlanmalıdır. Bir çok web site sahibi buna dikkat etmemektedir. BCS bilişim bu konuda size sayısız hizmet sunmaktadır. Rakiplerinizi analiz edip web sitenizi üst sıralamalara çıkarıyoruz!

SEO Optimizasyonu

Rakiplerinizi Analiz Ediyoruz

Sektörde rakiplerinizi inceleyerek, anahtar kelimelerinizi ve hedeflerinizi belirliyoruz. Müşterilerimiz hangi kelimelerde çıkmak isterler ise o kelimler hakkında detaylı analizler yapıp. Sizleri en tepelere yerleştirmek için çabalıyoruz!

SEO’da Neler Yapıyoruz?

SEO çalışmaları genel olarak ikiye ayrılır site içi ve site dışı. Site içi çalışmalarımızda web sitenizin tasarımı ve yazılımı ve sahip olduğu içerikler üzerinde kapsamlı çalışmalar yapmaktayız. Site dışı çalışmalarımızda sitenizin dışından gelen linkler, görsel meteryaller, bloglar, forumlar ve sosyal medya gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye ziyaretçi akışı sağlayarak sitenizin tanınmasını ve kalitesini artıracak çalışmalar yapıyoruz.

SEO'da Neler Yapıyoruz
SEO Hizmetinde Fiyat Nasıl Belirlenir?

SEO Hizmetinde Fiyat Nasıl Belirlenir?

SEO hizmetinde fiyatlandırma pek çok farklı hususlara göre değişiklik gösterebilir. Projenizin ihtiyaçları, büyüklüğü, teknik durumu, hedefleri ve tüm bunları sağlamak için gerekecek danışmanlık & saat hesabı SEO fiyatlarını belirleyen en temel etkenlerdir.
 

MESAJINIZI BIRAKIN!

Merak ettiğiniz konularla ilgili mesajınızı yazıp lütfen gönderin. *