Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları Sektöre ve istenilen web site türüne göre değişmektedir. Fiyatlar genelde 1000 TL gibi rakamlardan başlayıp ve istekleriniz doğrultusunda artmaktadır. Bir web sitesi yapılırken genelde fiyatlandırma sayfa üzerinden ve kullanılacak modüler üzerinden hesaplanır. Bunların yanı sıra siteye özel programlanan yazılımlarda mevcuttur fakat bunları büyük işletmeler tercih etmekteler. Genelde web site kurulumlarında WordPress tercih ediliyor. Çünkü ara yüzü basit, sürekli güncelleniyor ve dünyanın en çok kullanılan alt yapısıdır.

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Hazır bir web sitesi oluştururken kişi web siteyi kendi yapabilir ve sadece tasarım konusunda yardım alabilir. Hazır web sitesi satan birçok site bulunmaktadır. Fakat hazır site alan bir çok kişi web site yapmayı bilmedikleri için web sitelerini uyumsuz tasarlamaktalar. SEO uyumsuz tasarlanan hazır web sitesi Google gibi arama motorlarında geri sıralamalarda kalmaktadırlar.

Hazır web sitesi kullanıcıyı kısıtlamakta genel olarak içerde bulunan şablonları kullanmaktadırlar. Bu yüzden web siteler bazen bir birlerine benzeyebilirler. Biz kullanıcılara hazır web site dağıtıcıları yerine WordPress kullanmalarını öneriyoruz çünkü WordPress dünyanın geliştirdiği bir yazılımdır bu yüzden hep güncel ve güvenilir kalıyor.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları 1000 – 2000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Özel yazılımlar 6000 TL fiyatları arasındadır. Fakat yine web site kurdurmak isteyen kişilerin istekleri doğrultusunda bu fiyatlar değişmektedir. İnternet sitesi olmayan kurumsal firmalar ne yazık ki çok geri planda kalmaktadırlar. Türkiye’de internet kullanımı yüzde 82 rakamlarına ulaştı işletmenizin bir web sitesi yok ise mükemmel tasarımlar ile sizlere web sitesi tasarlayabiliriz. Web sitesi fiyat listesi fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları

E-Ticaret Web sitesi fiyatları 1500 TL rakamlardan başlayıp 100.000 TL Gibi rakamları görebilmektedir. Bu rakamlar web sitenin alt yapı yazılıma, tasarımına, sayfa sayısına, yazılması gereken koda göre değişiklik gösterebilir. E-Ticaret web sitesi kurdurmak istiyorsanız öncelik ile sektörde ki rakiplerinizin web sitelerini incelemelisiniz. Aklınıza yatan web siteyi tasarımcıya anlatırsanız size detaylı fiyat listesi yapacaktır.

Web Sitesi Kurdururken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eğer bir web sitesi kurdurmak istiyorsanız öncelik ile iyi bir firma ile anlaşmalısınız. Bazı firmalar web sitenizi kurduktan sonra teknik destek için ücret talep ediyor. Web sitelerde hatalar sıklık ile görünebiliyor. Oluşan ufak bir hatada fırsatçılık yapıp sizden para talep ediyorlar. Bizler ücretsiz teknik destek sağlıyoruz ve bu konuda şeffafızdır. Web sitenizin SEO uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Web sitenizi tasarlayan kişilere bunları sormalısınız oluşturulan içerikler örneğin Hakkımızda, İletişim ve Ürünlerimiz gibi alanların SEO uyumlu halde tasarlanması ve ayarlanması gerekiyor. Aksi halde Google web sitenizi ön plana çıkarmayacaktır. İyi bir firma tercih ettikten sonra alt yapıyı iyi seçmelisiniz. Genelde web site kurdurmak isteyenler firmaların özel yazılımlarını tercih ediyor. Ama bir firmanın geliştirdiği alt yapı mı? Yoksa ”Dünyanın Geliştirdiği Alt Yapı mı” Karar vermesi gerçekten çok kolay.. Bu yüzden alt yapı tercihinizi iyi yapın.